Novinky

Týdenní plán 24.9. - 30.9.

23.09.2018 10:16
Týdenní plán 24.9. - 30.9. PO - volno UT - 16:15 TJ Vaňov ST - 7:00 Ranní trénink, 17:00 UMT ČT - 16:00 UMT PÁ - 11:45 MU Viktoria Žižkov (Dolní Počernice), odjezd bude upřesněn v nominaci SO - volno NE - volno    

Nominace MU Karlovy Vary - sobota 22.9.

20.09.2018 20:02
Nominace MU Karlovy Vary - sobota 22.9. Začátek: 11:45 na Klíší Sraz: 10:45 na Klíši Nominace: Soblahovský, Mach, Kubín, Kulhánek, Krásl, Eisner, Kučera, Turek, Beran, Severa, Štolfa, Lank, Novotný, Ivanovskij, Abtrachymov, Zelingr, Mraček

Nominace PU Neštěmice - středa 19.9.

18.09.2018 20:55
Nominace PU Neštěmice - středa 19.9. Začátek: 17:15 na UMT Sraz: 16:30 v buňkovišti Nominace: Soblahovský, Erkelens, Tomšík, Kubín, Krásl, Mraček, Nykodým, Štolfa, Kučera, Beran, Severa, Zelingr, Mach, Sedláček, Lank, Abtrachymov

Týdenní plán 17.9. - 23.9.

14.09.2018 21:03
Týdenní plán 17.9. - 23.9. PO - volno UT - 16:00 TJ Vaňov ST - 7:00 Ranní trénink, 17:00 PU Neštěmice - UMT ČT - 17:00 Klíše PÁ - 15:30 UMT, 17:00 video (stadion) SO - 11:45 MU Karlovy Vary (Klíše), 14:00 regenerace (Sluneta) NE - volno   Trénink brankářů UT - 18:00 Klíše

Nominace - MU Varnsdorf - sobota 15.9.

13.09.2018 12:40
Nominace MU Varnsdorf - sobota 15.9. Začátek: 11:45 hřiště Jiřetín pod Jedlovou Sraz: 7:20 na porkovišti u zimního stadionu. Odjezd společně s U15 Nominace: Soblahovský, Srp, Kubín, Eisner, Severa, Beran, Novotný, Kulhánek, Štolfa, Mraček, Kučera, Turek, Tomšík, Kincl, Zelingr, Ivanovskij, Lank,...

Týdenní plán 10.9. - 16.9.

09.09.2018 21:43
Týdenní plán 10.9. - 16.9. PO - 17:00 Klíše UT - volno (krajské výběry) ST - 7:00 Ranní trénink, 17:00 UMT ČT - 17:00 Klíše PÁ - 16:00 UMT SO - MU Varnsdorf (od 11:45h), odjezd v 7:30 NE - volno   V pondělí bude ještě doplněna regenerace (v ST nebo CT po tréninku)   Trénink brankářů UT -...

Nominace - MU Děčín - 8.9.

06.09.2018 20:23
Nominace MU Děčín - sobota 8.9. Začátek: 11:45 TC Klíše Sraz: 10:45 TC Klíše Nominace: Soblahovský, Srp, Kubín, Eisner, Severa, Beran, Novotný, Kulhánek, Štolfa, Mraček, Kučera, Turek, Tomšík, Šefl, Kincl, Zelingr, Krásl, Ivanovskij,

PU Tempo Praha a Roudnice nad Laem - středa 5.9.

04.09.2018 07:06
Nominace PU Tempo Praha a Roudnice nad Labem - středa 5.9. Začátek: 17:30 (Tempo Praha), 18:30 (Roudnice nad Labem) Sraz: v 15:50 na parkovišti u zimního stadionu, jedeme autobusem společně s U15 Nominace: Všichni hráči

Týdenní plán 3.9. - 9.9.

02.09.2018 09:17
Týdenní plán 3.9. - 9.9. PO - 16:30 Klíše UT - 15:30 UMT ST - 17:00 PU Tempo Praha a PU Roudnice nad Labem (v Roudnici), odjezd 15:15 společně s U15 ČT - volno PÁ - 15h Klíše (trénink pouze do 16h) SO - MU Junior Děčín (od 11:45h na Klíši) NE - volno    

Nominace - MU Litvínov - sobota 1.9.

30.08.2018 07:27
Nominace MU Litvínov - sobota 1.9. Začátek: 12:00, Hřiště FŠ Litvínov Sraz: v 7:50 na parkovišti u zimního stadionu, jedeme autobusem společně s U15 Nominace: Srp, Krásl, Kulhánek, Turek, Kubín, Bzura, Zelingr, Štolfa, Ivanovskij, Kučera, Tomšík, Eisner, Beran, Novotný, Lank, Sedláček, Soblahovský,...
1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

DŮLEŽITÉ

Turnaje a PU 2017/2018

24.08.2017 14:44
17.11.2017 Turnaj Meteor Praha PROPOZICE 2005,17.11.17a.docx (165,6 kB) 19.11.2017 MČR hala BIOS Kladno HALOVÁ SEZÓNA ČR U13 - U...

MU jaro 2018 a poháry

04.03.2014 10:45
24.3.2018  14,00 FK Neratovice - venku 31.3.2018  10,00 FK Teplice - venku 7.4.2018    10,00 FK lItvínov - doma 12.4.2018 17,00O...