Novinky

Plán v týdnu 21.-27.5.2018

18.05.2018 13:12
Po - ZŠ Rabasova 14,30-15,30 (žáci ZŠ Rabasova) + němčina Út - 7,45 ranní trénink ZŠ Rabasova + 15,30 Klíše St -16:30 UMT, němčina zrušena Čt - volno Pá – 15:00 - 16:00 Klíše So – MU Vyšehrad, odj. 7,30 busem Ne – volno  

Plán v týdnu 14.-20.5.

11.05.2018 17:30
Po - plavání 14,30-15,30 (žáci ZŠ Rabasova) + němčina Út - 7,45 ranní trénink ZŠ Rabasova + 15,30 Klíše St -17:00 MU Junior Chomutov, hř. Klíše němčina je u lektorek zrušena Čt - 15:30 UMT Pá – 15:00 - 16:00 Klíše So – volno Ne – volno  

Plán v týdnu 30.4.-6.5.2018

30.04.2018 13:40
Po trénink UMT 15:00 - 16:00 Út utkání se Sokolovem na UMT!, 14:00 St VOLNO Ćt trénink Klíše 15:30 - 17:00 Pá odjezd Rokycany So Ondrášovka Rokycany Ne Ondrášovka Rokycany  

Plán v týdnu 23.-29.4.2018

22.04.2018 20:27
Po - tělocvična 14,30-15,30 (žáci ZŠ Rabasova) + němčina Út - 7,45 ranní trénink ZŠ Rabasova + 15,30-17,00 Klíše St –  17,15 podávání míčů "A" mužstva...NJ bude zrušen Čt - 17:00 O pohár hejtmana ÚK: FK Vansdorf B odj.:14,45 Pá –16,30-17,30 Klíše So – 13,00 MU Meteor Praha, odj. 10,45 Ne –...

Plán v týdnu 16.-22.4.2018

15.04.2018 19:01
Po - plavání 14,30-15,30 (žáci ZŠ Rabasova) + němčina Út - 7,45 ranní trénink ZŠ Rabasova + 15,30 Klíše St - 17:00 MU Mostecký FK hř. Klíše, němčina je u lektorek zrušena Čt - 15,30 Klíše Pá – odjezd na Valmez So – Valmez cup Ne – Valmez cup  

Plán v týdnu 8.-14.4.2018

06.04.2018 18:55
Po - tělocvična 14,30-15,30 (žáci ZŠ Rabasova) + němčina Út - 7,45 ranní trénink ZŠ Rabasova + 15,30-17,00 UMT St – 15,00-16,00 UMT + němčina Čt - 17:00 O pohár hejtmana ÚK: Košťany, Oldřichov - doprava vlastní Pá –15:00 - 16:00 UMT  So – 13:30 MU SK Kladno, hř. Františka Kloze odj.: 11:00 Ne...

Plán v týdnu 2.-8.4.2018

02.04.2018 17:09
Po - volno Út - 7,45 ranní trénink ZŠ Rabasova + 15,30-17,00 UMT St – 15,00-16,30 UMT + němčina Čt - volno Pá – 15,00-16,00 UMT So – 10:00 MU FK Litvínov hř. UMT Ne – Turnaj Modrá    SN-CZ, sraz 8,00 Modrá u Děčína,    

Plán v týdnu 26.3.-1.4.2018

23.03.2018 14:23
 Po - tělocvična 14,30-15,30 (žáci ZŠ Rabasova) + němčina Út - 7,45 ranní trénink ZŠ Rabasova + 15,30-17,00 UMT St – 15,00-16,00 UMT + němčina Čt - volno Pá –10,00 UMT So – 10:00 MU  FK Teplice, hř. Anger - doprava vlastní Ne – volno

Plán v týdnu 19.-25.3.2018

18.03.2018 19:08
Po - plavání 14,30-15,30 (žáci ZŠ Rabasova) + němčina Út - 7,45 ranní trénink ZŠ Rabasova + 15,30-17,00 UMT St - 15,00-16,30 UMT + němčina Čt - volno Pá – 15,00-16,00 UMT So – 14:00 MU Neratovice-Byškovice odj.: 11:45 Ne – volno  

Plán v týdnu 12.-18.3.2018

12.03.2018 09:19
Po - plavání 14,30-15,30 (žáci ZŠ Rabasova) + němčina Út - 7,45 ranní trénink ZŠ Rabasova + 15,30-17,00 UMT St - 15,00-16,15 UMT + němčina Čt - volno Pá – 15,00 UMT So – 10:00 PU Sokolov odj.: 7:00 Ne – volno  
1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

DŮLEŽITÉ

Turnaje a PU 2017/2018

24.08.2017 14:44
17.11.2017 Turnaj Meteor Praha PROPOZICE 2005,17.11.17a.docx (165,6 kB) 19.11.2017 MČR hala BIOS Kladno HALOVÁ SEZÓNA ČR U13 - U...

MU jaro 2018 a poháry

04.03.2014 10:45
24.3.2018  14,00 FK Neratovice - venku 31.3.2018  10,00 FK Teplice - venku 7.4.2018    10,00 FK lItvínov - doma 12.4.2018 17,00O...