Novinky

Týdenní plán 8.4. - 14.4.

31.03.2019 20:42
Týdenní plán 8.4. - 14.4. PO - 17:00 Klíše UT - volno ST - 7:00 RT, 16:00 UMT ČT - 15:30 - 17:00 (UMT, RM) PÁ - 16:00 UMT (trénink pouze na 1h), 17:15 podávání míčů na zápase A mužstva SO - 11:45 MU FŠ Litvínov (Klíše) NE - volno   Pozn:   UT - Drážďany - Tomšík (odjezd v 15h od ZS) PÁ -...

Nominace - víkend 30.-31.3.

28.03.2019 21:39
Nominace - PU Sigma Olomouc - sobota 30.3. Začátek: 10:00 Sraz: 9:15, hřiště Modrá (přírodní tráva) Nominace:  Soblahovský, Zavadil, Tomšík, Kincl, Ivanovskij, Beran, Abtrachimov, Zelingr, Mraček, Severa, Bartoš, Štolfa, Novotný, Mach, Odermatt   Nominace - PU Sigma Olomouc U13 - sobota...

Týdenní plán 25.3. - 31.3.

24.03.2019 20:32
Týdenní plán 25.3. - 31.3. PO - 14:30 - 16:30 plavání Stříbrnická (14:30 žáci ZŠ Rabasova, 15:30 ostatní) UT - 15:30 UMT ST - 7:00 RT, 15:30 UMT a RM (trénink do 17:30) ČT - 16:30 Kamenný Vrch PÁ - volno SO - 10:00 PU Sigma Olomouc (Modrá) NE - 17:15 MU SK Roudnice n.L. (UMT doma)   Pozn. PO -...

Nominace - MU Děčín - neděle 24.3.

21.03.2019 13:10
Nominace - MU Děčín - úterý 24.3. Začátek: 12:00 Sraz: 11:15, ul. Práce (za prodejnou Lidl) - UMT Nominace:  Srp, Soblahovský, Beran, Mach, Eisner, Severa, Novotný, Kincl, Kulhánek, Tomšík, Zavadil, Turek, Odermatt, Ivanovskij, Štolfa, Abtrachimov, Bartoš

Nominace - PU Čáslav - úterý 19.3.

17.03.2019 21:28
Nominace - PU Čáslav - úterý 19.3. Začátek: 16:30 Sraz: 15:45 v Modré Nominace:  Srp, Zavadil, Tomšík, Kincl, Ivanovskij, Eisner, Beran, Abtrachimov, Zelingr, Turek, Severa, Kulhánek, Štolfa, Novotný, Mach, Odermatt, Bartoš    

Týdenní plán 18.3. - 24.3.

17.03.2019 21:24
Týdenní plán 18.3. - 24.3. PO - volno UT - 16:30 PU Čáslav (hř. Modrá) - sraz v 15:45 v Modré ST - 15:30 RM a UMT (trénink do 17:30) ČT - 16:30 Kamenný Vrch PÁ - 16:30 UMT SO - volno NE - 12:00 MU FK Junior Děčín (hř. UMT Děčín) - sraz 11:15 V Děčíně   Pozn. UT - 16:00 trénink brankářů UMT -...

Nominace - PU Varnsdorf - sobota 16.3.

14.03.2019 20:34
Nominace - PU Varnsdorf - sobota 16.3. Začátek: 11:15 Sraz: 7:10 na parkovišti u zimního stadionu Nominace:  Soblahovský, Zavadil, Sedláček, Erkelens, Tomšík, Kincl, Ivanovskij, Beran, Zelingr, Kučera, Mraček, Kulhánek, Lank, Štolfa, Novotný, Mach,   Poz. Vybraní hráči budou hrát v rámci...

Týdenní plán 11.3. - 17.3.

10.03.2019 21:22
Týdenní plán 11.3. - 17.3. PO - 16:00 UMT UT - volno ST - 17:00 UMT ČT - 17:00 RM PÁ - 17:00 UMT (trénink pouze 60 min) SO - PU Varnsdorf - odjezd v 7:15 od zimního stadionu NE - volno

Nominace - víkend 8.-10.3.

07.03.2019 11:43
Nominace - PU Pirna - pátek 8.3. Začátek: 17:00 Sraz: 15:15 na parkovišti u zimního stadionu Nominace:  Srp, Bartoš, Turek, Eisner, Erkelens, Štolfa, Zavadil, Sedláček, Tomšík, Kincl, Ivanovskij, Abtrachimov, Kučera, Mraček, Severa, Odermatt   Nominace - PU Teplice (06) - sobota...

Týdenní plán 4.3. - 10.3.

03.03.2019 17:00
Týdenní plán 4.3. - 10.3. PO - 14:30 - 16:30 plavání ZŠ Stříbrnická UT - 16:30 Kamenný Vrch ST - 7:00 RT, 15:30 UMT ČT - volno PÁ - 17:00 - PU Pirna, odjezd v 15:15 od zimního stadionu SO - volno NE - 14:30 - PU Jablonec, odjezd v 11:45 od zimního stadionu   Doplnění: PO - mimoústečtí...
<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

DŮLEŽITÉ

Turnaje a PU 2017/2018

24.08.2017 14:44
17.11.2017 Turnaj Meteor Praha PROPOZICE 2005,17.11.17a.docx (165,6 kB) 19.11.2017 MČR hala BIOS Kladno HALOVÁ SEZÓNA ČR U13 - U...

MU jaro 2018 a poháry

04.03.2014 10:45
24.3.2018  14,00 FK Neratovice - venku 31.3.2018  10,00 FK Teplice - venku 7.4.2018    10,00 FK lItvínov - doma 12.4.2018 17,00O...