Novinky

Nominace - ZL TJ Sokol Košťany - sobota 2.3.

28.02.2019 14:51
Nominace - ZL TJ Sokol Košťany - sobota 2.3. Začátek: 16:30 Sraz: 15:45 na UMT Nominace:  Tomšík, Ivanovskij, Beran, Abtrachimov, Zelingr, Turek, Mraček, Severa, Kulhánek, Štolfa, Novotný, Mach, Soblahovský, Bartoš, Odermatt

Týdenní plán 25.2. - 3.3.

25.02.2019 22:39
Týdenní plán 25.2. - 3.3. PO - soustředění UT - soustředění ST - soustředění (návrat do UL kolem 14:30h) ČT - volno PÁ - trénink 15:00 UMT SO - 16:30 - ZL TJ Sokol Košťany - UMT doma NE - volno  

Týdenní plán 18.2. - 24.2.

17.02.2019 09:53
Týdenní plán 18.2. - 24.2. PO - 15-15:30 RM, 15:30 - 16:30 UMT - dobrovolný trénink UT - 16:00 UMT ST - 7:00 RT, 16:30 - 18:30 UMT ČT - 16:00 Kamenný Vrch PÁ - volno SO - 8:30 odjezd na soustředění od zimního stadionu (Sraz 8:20) NE - Soustředění Spořice   Doplnění: PO - trénink je...

Nominace - PU Sokolov - sobota 16.2.

14.02.2019 22:15
Nominace - PU Sokolov - sobota 16.2. Začátek: 15:00 Sraz: 14:15 na UMT Nominace: Srp, Erkelens, Kincl, Ivanovskij, Eisner, Beran, Abtrachimov, Zelingr, Turek, Mraček, Kubín, Severa, Kulhánek, Lank, Novoný, Mach, Bartoš

Týdenní plán 11.2. - 17.2.

09.02.2019 20:31
Týdenní plán 11.2. - 17.2. PO - 14:30 - 15:30 plavání ZŠ Stříbrnická UT - 16:00 UMT ST - 17:30 Trmice (hala) ČT - 16:00 Kamenný Vrch - dobrovolný trénink PÁ - 17:00 UMT SO - 15:00 PU Sokolov (doma) NE - volno   Doplnění: PO - plavání je určeno hráčům ZŠ Rabasova a těm, kteří stíhají tento čas....

Nominace - PU Most a ZL Děčín - sobota a neděle

07.02.2019 21:13
Nominace - PU Most- sobota 9.2. Začátek: 14:00 Sraz: 13:15 na UMT Nominace: Srp, Sedláček, Erkelens, Kincl, Ivanovskij, Beran, Abtrachimov, Zelingr, Severa, Štolfa, Novotný, Mach, Bartoš, Kulhánek, Mraček   Nominace - ZL Děčín- neděle 10.2. Začátek: 10:00 Sraz: 9:15 na UMT Nominace: Srp,...

Týdenní plán 4.2. - 10.2.

03.02.2019 19:57
Týdenní plán 4.2. - 10.2. PO - volno UT - 16:00 Trmice (hala) ST - 7h ranní trénink (ZŠ Rabasova), volno ČT - 16:00 Kamenný Vrch PÁ - 17:00 UMT SO - 14:00 PU Most (doma) NE - Zimní liga Junior Děčín (doma)   Doplnění: POZOR - příští pátek (tj. 15.2.) zvolníme netradiční trénink - s největší...

Nominace - turnaj Sluneta- neděle 3.2.

31.01.2019 12:59
Nominace - turnaj Sluneta- neděle 3.2. Začátek: 9:00 Sraz: 8:15 v hale Sluneta Nominace: Srp, Sedláček, Erkelens, Tomšík, Kincl, Ivanovskij, Beran, Abtrachimov, Zelingr, Kučera, Mraček, Severa, Kulhánek, Štolfa, Novotný, Mach, Lank, Zavadil   Poz. - Děláme dva týmy. Nutno mít sálovou obuv.

Nominace - PU Freital - čtvrtek 31.1.

30.01.2019 17:06
Nominace - PU Freital - čtvrtek 31.1. Začátek: 17:00 Sraz: 14:45 na parkovišti u zimního stadionu Nominace: Sedláček, Erkelens, Tomšík, Kincl, Eisner, Beran, Zelingr, Zavadil, Turek, Kučera, Mraček, Kubín, Severa, Kulhánek, Štolfa, Novotný

Týdenní plán 28.1. - 3.2.

27.01.2019 20:52
Týdenní plán 28.1. - 3.2. PO - 14:30 - 15:30 plavání ZŠ Stříbrnická (pro hráče ZŠ Rabasova a ty, kteří stíhají) UT - 16:00 Trmice (hala) ST - 7h ranní trénink (ZŠ Rabasova), 15:30 UMT ČT - 17:00 PU Freital - odjezd v 14:45 z parkoviště u ZS PÁ - 12:00 UMT SO - volno NE - Turnaj SN-CZ Sluneta...
<< 2 | 3 | 4 | 5 | 6 >>

DŮLEŽITÉ

Turnaje a PU 2017/2018

24.08.2017 14:44
17.11.2017 Turnaj Meteor Praha PROPOZICE 2005,17.11.17a.docx (165,6 kB) 19.11.2017 MČR hala BIOS Kladno HALOVÁ SEZÓNA ČR U13 - U...

MU jaro 2018 a poháry

04.03.2014 10:45
24.3.2018  14,00 FK Neratovice - venku 31.3.2018  10,00 FK Teplice - venku 7.4.2018    10,00 FK lItvínov - doma 12.4.2018 17,00O...