Novinky

Týdenní plán - 20.-26.8.

18.08.2018 19:24
Týdenní plán - 20.-26.8.   PO - 9:30 UMT UT - 11:00 UMT ST - Memoriál T. Kameníka (Teplice) ČT - volno PÁ - 9:00 UMT SO - PU Liberec (venku) NE - volno

Nominace - PU Varnsdorf - 19.8.

17.08.2018 07:43
Nominace PU Varnsdorf - neděle 19.8. Začátek: 11:45, Hřiště Klíše Sraz: 10:45 na Klíši Nominace: Srp, Šefl, Krásl, Mraček, Kulhánek, Turek, Kubín, Bzura, Zelingr, Štolfa, Ivanovskij, Kučera, Tomšík, Kincl, Eisner, Beran, Novotný

Nominace na krajské výběry - ročník 2006

13.08.2018 20:19
Nominace na krajské výběry - ročník 2006 Datum: úterý 21.8. Čas: 8:45 - 15h (sraz v 8:45) - doprava po vlastní ose. Místo: areál FK Bílina Nominace: Eisner, Novotný, Turek, Kubín, Zelingr

Nominace - PU Žižkov - 15.8.

13.08.2018 19:39
Nominace PU Viktoria Žižkov - středa 15.8. Začátek: 11:45, Hřiště Praha - Koloděje Sraz: 7:10 u Zimního stadionu. Odjezd je společným autobusem s U15 Nominace: Soblahovský, Srp, Kučera, Kubín, Bzura, Zelingr, Sedláček, Kulhánek, Mraček, Ivanovskij, Štolfa, Lank, Turek, Tomšík, Kincl, Eisner, Beran,...

Týdenní plán - 13.8 - 19.8.

10.08.2018 13:55
Tréninkový plán na týden 13.8. - 19.8.   PO - 15:30 Klíše UT - 11h UMT a 17h UMT (jeden z tréninků bude možná ještě časově upraven) ST - 11:45 PU Žižkov (Praha - Koloděje) , odjezd v 7:15 společným autobusem ČT - volno PÁ - 11h Klíše a 15h UMT SO - volno NE - 11:45 PU Varnsdorf...

Nominace - PU Čáslav - 12.8.

09.08.2018 20:38
Nominace PÚ Čáslav - neděle 12.8. Začátek: 16:30, Hřiště Modrá Sraz: 15:30 v Modré Nominace: Soblahovský, Srp, Sedláček, Bzura, Zelingr, Štolfa, Turek, Kubín, Tomša, Ivanovskij, Lank, Kincl, Eisner, Kučera, Beran, Novotný    

Plán v týdnu 4.-10.6.2018

01.06.2018 13:32
Modrá tréninková trika po celý týden Po - TV 14,30-15,30 (žáci ZŠ Rabasova) Út - 7,45 ranní trénink ZŠ Rabasova + 15:30 UMT (kabina č.5) St -15:30-17:00 Klíše Čt - volno Pá – odjezd Třebíč So – turnaj Třebíč Ne – turnaj Třebíč  

Plán v týdnu 28.5.-3.6.2018

27.05.2018 17:09
Červená tréninková trika po celý týden Po - plavání 14,30-15,30 (žáci ZŠ Rabasova) + němčina Út - 7,45 ranní trénink ZŠ Rabasova + 17:30 Miniturnaj Klíše (kabina č.5) St -15:30 Klíše + němčina Čt - volno Pá – 15:00 - 16:00 Klíše So – Turnaj ČNFŠ Roudnice n.L. 8+1 Ne – Turnaj ČNFŠ Roudnice n.L....

Plán v týdnu 21.-27.5.2018

18.05.2018 13:12
Po - ZŠ Rabasova 14,30-15,30 (žáci ZŠ Rabasova) + němčina Út - 7,45 ranní trénink ZŠ Rabasova + 15,30 Klíše St -16:30 UMT, němčina zrušena Čt - volno Pá – 15:00 - 16:00 Klíše So – MU Vyšehrad, odj. 7,30 busem Ne – volno  

Plán v týdnu 14.-20.5.

11.05.2018 17:30
Po - plavání 14,30-15,30 (žáci ZŠ Rabasova) + němčina Út - 7,45 ranní trénink ZŠ Rabasova + 15,30 Klíše St -17:00 MU Junior Chomutov, hř. Klíše němčina je u lektorek zrušena Čt - 15:30 UMT Pá – 15:00 - 16:00 Klíše So – volno Ne – volno  
1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>