Novinky

Nominace - víkend 20.-21.10.

18.10.2018 08:00
Nominace PU Borea - 20.10. Začátek: 10:00 - hřiště Roudnice nad Labem Sraz: 7:55 na parkovišti u ZS Nominace: Soblahovský, Srp, Mach, Kučera, Beran, Štolfa, Novotný, Ivanovskij, Mraček, Nykodým, Sedláček, Tomšík, Turek, Erkelens, Abtrachimov, Matuš   Nominace MU Sokolov U13 - 20.10. Začátek:...

Nominace MU Most - středa 17.10.

15.10.2018 21:18
Nominace MU Most - středa 17.10. Začátek: 11:45 - hřiště Baník Sokolov, UMT Sraz: 15:45 u buňkoviště, hraje se od 16:45 Nominace: Soblahovský, Srp, Mach, Kubín, Eisner, Kučera, Beran, Severa, Štolfa, Novotný, Ivanovskij, Mraček, Nykodým, Sedláček, Tomšík, Kulhánek, Turek

Týdenní plán 15.10. - 21.10.

14.10.2018 19:40
Týdenní plán 15.10. - 21.10. PO - volno (regenerace) - 15:30 - 16:30 bazén - Stříbrníky s U15, nebo 30 minutový výklus s protažeím UT - 16:15 TJ Vaňov ST - 7:00 Ranní trénink, 16:45 MU Most (UMT) ČT - 16:45 Klíše PÁ - volno SO - 10h PU Borea (Roudnice), odjezd 8:00 z parkoviště u UMT NE - volno

Nominace MU Baník Sokolov - neděle 14.10.

11.10.2018 20:57
Nominace MU Baník Sokolov - neděle 14.10. Začátek: 11:45 - hřiště Baník Sokolov, UMT Sraz: 6:55 na parkovišti u zimního stadionu (Společný odjezd s U15) Nominace: Soblahovský, Srp, Mach, Kubín, Eisner, Kučera, Beran, Severa, Štolfa, Novotný, Ivanovskij, Abtrachimov, Zelingr, Nykodým, Sedláček,...

Týdenní plán 8.10. - 14.10.

07.10.2018 07:00
Týdenní plán 8.10. - 14.10. PO - 15:30 - 16:30 bazén - Stříbrníky UT - 16:15 TJ Vaňov ST - 7:00 Ranní trénink, 16:00 UMT ČT - volno PÁ - 16:30 UMT SO - volno NE - 11:45 MU Baník Sokolov, odjezd: 7:00

Týdenní plán 1.10. - 7.10.

29.09.2018 19:52
Týdenní plán 1.10. - 7.10. PO - volno UT - 16:15 TJ Vaňov ST - 7:00 Ranní trénink, 16:00 focení (sraz 15:30), 17:00 PU Neštěmice (Kamenný Vrch) ČT - 16:30 Klíše PÁ - 16:00 UMT SO - 11:45 MU Junior Chomutov (Klíše), 14:00 regenerace NE - volno  

Nominace MU Viktoria Žižkov - pátek 28.9.

27.09.2018 06:51
Nominace MU Viktoria Žižkov - pátek 28.9. Začátek: 11:45 - hřiště Koloděje - https://mapy.cz/s/35pwp Sraz: 7:25 na parkovišti u zimního stadionu (Společný odjezd s U15) Nominace: Soblahovský, Mach, Kubín, Eisner, Kučera, Turek, Beran, Severa, Štolfa, Novotný, Ivanovskij, Abtrachimov, Zelingr,...

Týdenní plán 24.9. - 30.9.

23.09.2018 10:16
Týdenní plán 24.9. - 30.9. PO - volno UT - 16:15 TJ Vaňov ST - 7:00 Ranní trénink, 17:00 UMT ČT - 16:00 UMT PÁ - 11:45 MU Viktoria Žižkov (Dolní Počernice), odjezd bude upřesněn v nominaci SO - volno NE - volno    

Nominace MU Karlovy Vary - sobota 22.9.

20.09.2018 20:02
Nominace MU Karlovy Vary - sobota 22.9. Začátek: 11:45 na Klíší Sraz: 10:45 na Klíši Nominace: Soblahovský, Mach, Kubín, Kulhánek, Krásl, Eisner, Kučera, Turek, Beran, Severa, Štolfa, Lank, Novotný, Ivanovskij, Abtrachymov, Zelingr, Mraček

Nominace PU Neštěmice - středa 19.9.

18.09.2018 20:55
Nominace PU Neštěmice - středa 19.9. Začátek: 17:15 na UMT Sraz: 16:30 v buňkovišti Nominace: Soblahovský, Erkelens, Tomšík, Kubín, Krásl, Mraček, Nykodým, Štolfa, Kučera, Beran, Severa, Zelingr, Mach, Sedláček, Lank, Abtrachymov
1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>