Novinky

Nominace - MU Roudnice nad Labem - neděle 11.11.

08.11.2018 22:53
Nominace - MU Roudnice nad Labem - neděle 11.11. Začátek: 12:00 Sraz: 8:10 na parkovišti u UMT v Ústí, jedeme společně s U15 Nominace: Soblahovský, Srp, Kučera, Beran, Novotný, Ivanovskij, Mraček, Nykodým, Zelingr, Tomšík, Turek, Abtrachimov, Kincl, Kubín, Eisner, Severa, Mach, Štolfa

Nominace - PU Heidenau - čtvrtek 8.11.

07.11.2018 11:19
Nominace - PU Heidenau - čtvrtek 8.11. Začátek: 16:45 - hřiště UMT (venku) Sraz: 15:30 na parkovišti u UMT. Odjezd auty. Nominace: Srp, Kučera, Novotný, Mraček, Nykodým, Sedláček, Turek, Abtrachimov, Kulhánek, Kubín, Eisner, Severa, Lank, Zelingr, Erkelens, Štolfa, Mach,

Týdenní plán 5.11. - 11.11.

04.11.2018 20:46
Týdenní plán 5.11. - 11.11. PO - 17:00 Rozcvičovna UT - 16:00 Trmice (hala) ST - 15:30 UMT ČT - PU Haidenau (venku - čas bude upřesněn) PÁ - volno SO - volno NE - 12:00 MU Roudnice nad Labem (venku, odjzed 8:15)

Nominace - MU Háje - sobota 3.11.

31.10.2018 22:38
Nominace - MU Háje - sobota 3.11. Začátek: 16:45 - hřiště (UMT - doma) Sraz: 15:45 Nominace: Soblahovský, Srp, Kučera, Beran, Novotný, Ivanovskij, Mraček, Nykodým, Sedláček, Tomšík, Turek, Abtrachimov, Kincl, Kulhánek, Kubín, Eisner, Severa,

Týdenní plán 29.10. - 4.11.

28.10.2018 07:22
Týdenní plán 29.10. - 4.11. PO - 13:30 UMT UT - 11:45 MU Chomutov (hřiště UMT - doma) ST - 15:30 UMT ČT - volno PÁ - 16:30 UMT SO - 16:45 MU Háje Jižní Město (UMT - doma) NE - volno

Nominace - MU Neratovice - sobota 27.10.

25.10.2018 13:50
Nominace - MU Neratovice - sobota 27.10. Začátek: 11:45 - hřiště Klíše Sraz: 10:45 Nominace: Soblahovský, Srp, Mach, Kučera, Beran, Štolfa, Novotný, Ivanovskij, Mraček, Nykodým, Sedláček, Tomšík, Turek, Abtrachimov, Kincl, Kulhánek, Kubín, Eisner,

Týdenní plán 22.10. - 28.10.

21.10.2018 11:25
Týdenní plán 22.10. - 28.10. PO - 15:30 - 16:30 bazén - Stříbrníky UT - 16:15 TJ Vaňov ST - 7:00 Ranní trénink, 16:00 Klíše ČT - 16:00 UMT PÁ - volno SO - 11:45 MU Neratovice (Klíše) NE - volno

Nominace - víkend 20.-21.10.

18.10.2018 08:00
Nominace PU Borea - 20.10. Začátek: 10:00 - hřiště Roudnice nad Labem Sraz: 7:55 na parkovišti u ZS Nominace: Soblahovský, Srp, Mach, Kučera, Beran, Štolfa, Novotný, Ivanovskij, Mraček, Nykodým, Sedláček, Tomšík, Turek, Erkelens, Abtrachimov, Matuš   Nominace MU Sokolov U13 - 20.10. Začátek:...

Nominace MU Most - středa 17.10.

15.10.2018 21:18
Nominace MU Most - středa 17.10. Začátek: 11:45 - hřiště Baník Sokolov, UMT Sraz: 15:45 u buňkoviště, hraje se od 16:45 Nominace: Soblahovský, Srp, Mach, Kubín, Eisner, Kučera, Beran, Severa, Štolfa, Novotný, Ivanovskij, Mraček, Nykodým, Sedláček, Tomšík, Kulhánek, Turek

Týdenní plán 15.10. - 21.10.

14.10.2018 19:40
Týdenní plán 15.10. - 21.10. PO - volno (regenerace) - 15:30 - 16:30 bazén - Stříbrníky s U15, nebo 30 minutový výklus s protažeím UT - 16:15 TJ Vaňov ST - 7:00 Ranní trénink, 16:45 MU Most (UMT) ČT - 16:45 Klíše PÁ - volno SO - 10h PU Borea (Roudnice), odjezd 8:00 z parkoviště u UMT NE - volno
<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

DŮLEŽITÉ

Turnaje a PU 2017/2018

24.08.2017 14:44
17.11.2017 Turnaj Meteor Praha PROPOZICE 2005,17.11.17a.docx (165,6 kB) 19.11.2017 MČR hala BIOS Kladno HALOVÁ SEZÓNA ČR U13 - U...

MU jaro 2018 a poháry

04.03.2014 10:45
24.3.2018  14,00 FK Neratovice - venku 31.3.2018  10,00 FK Teplice - venku 7.4.2018    10,00 FK lItvínov - doma 12.4.2018 17,00O...