Archiv článků

Týdenní plán 10.12. - 16.12.

09.12.2018 11:04
Týdenní plán 10.12. - 16.12. PO - Plavání - 14:30 žáci ZŠ Rabasova, 15:30 ostatní hráči UT - 16:00 Trmice (hala) ST - 7:30 ranní trénink, 18:00 Jump Arena ČT - volno PÁ - 17:00 - Dokopná, UMT SO - volno NE - volno   Doplnění: PO - mimoústečtí hráči mohou jít plavat ve svém bydlišti, nebo mohou...

Předběžná nominace - halový turnaj Přerov - 12.-13.1.

06.12.2018 16:50
Předběžná nominace - halový turnaj Přerov - 12.-13.1. Začátek: v sobotu 12.1. v dopoledních hodinách Odjezd: již v pátek 11.1. společně auty Ubytování a cena: bude upřesněno, řeší vedoucí mužstva Nominace: Soblahovský, Tomšík, Kincl, Ivanovskij, Novotný, Mach, Abtrachimov, Zelingr,...

Nominace - ZL Litoměřicko a PU Soccer (06) - 8.12.

06.12.2018 16:46
Nominace - ZL Litoměřicko - sobota 8.12. Začátek: 13:00 Sraz: 12:15 UMT - Ústí nad Labem Nominace: Srp, Soblahovský, Sedláček, Erkelens, Tomšík, Kincl, Ivanovskij, Beran, Abtrachimov, Kučera, Severa, Lank, Štolfa, Novotný, Mach,   Nominace - PU Soccer For Kids (ročník 2006) - sobota...

Týdenní plán 3.12. - 9.12.

02.12.2018 09:36
Týdenní plán 3.12. - 9.12. PO - 16:00 RM, 17:00 UMT (pouze na hodinu) UT - 16:00 Trmice (hala) ST - 7:30 ranní trénink a 16:00 UMT ČT - volno PÁ - 16:00 UMT SO - 13:00 Zimní liga - Litoměřicko (doma) NE - volno   Doplnění: PO - hráči chodící na Němčinu dorazí na část tréninku kterou stíhají....

Nominace - PU Soccer For Kids, Teplice - sobota 1.12.

28.11.2018 20:55
Nominace - PU Soccer For Kids - sobota 1.12. Začátek: 11:00 Sraz: 10:00 UMT - Ústí nad Labem Nominace: Srp, Severa, Eisner, Lank, Erkelens, Šenkyřík, Mraček, Matuš a hráči 04   Nominace - PU Teplice - sobota 1.12 Začátek: 14:45 Sraz: 13:45 UMT - Stínadla, Teplice Nominace: Soblahovský,...

Vánoční dokopná - 14.12.

25.11.2018 21:26
Vánoční dokopná - 14.12.   Program: 17:00 - 18:00 Rodinný fotbálek (zápas/turnaj hráčů a rodičů), 18:30 - ??? zhodnocení uplynulé části sezóny a volná zábava Místo: UMT, VIP městského stadionu   Rád bych požádal rodiče o zajištění drobného občerstvení ve formě něčeho k jídlu, pitný režim...

Týdenní plán 26.11. - 2.12.

25.11.2018 21:18
Týdenní plán 26.11. - 2.12. PO - plavání ZŠ Stříbrnická - 14:30 žáci ZŠ Rabasova, 15:30 ostatní UT - 16:00 Trmice (hala) ST - 7:30 ranní trénink a 16:00 UMT ČT - 16:00 Fitness trénink (místo upřesním) PÁ - volno SO - 11:00 PU Soccer for Kids (UMT doma), 14:45 PU Teplice (UMT venku) NE -...

Nominace - PU Neštěmice - čtvrtek 22.11.

21.11.2018 10:28
Nominace - PU Neštěmice - čtvrtek 22.11. Začátek: 18:00 Sraz: 17:30 na hřiti v Neštěmicích (Sportovní 595, Neštěmice) Nominace: Všichni hráči

Týdenní plán 19.11. - 25.11.

18.11.2018 20:49
Týdenní plán 19.11. - 25.11. PO - plavání ZŠ Stříbrnická - 14:30 žáci ZŠ Rabasova, 15:30 ostatní UT - 16:00 Trmice (hala) ST - 7:30 ranní trénink a volno ČT - 18:00 PU Neštěmice (UMT - venku) PÁ - 15:00 UMT (trénink pouze na hodinu) SO - 9:00 trénink UMT (herní) NE - volno   UT - 15:00 odjezd...

Týdenní plán 12.11. - 18.11.

11.11.2018 18:57
Týdenní plán 12.11. - 18.11. PO - plavání ZŠ Stříbrnická - 14:30 žáci ZŠ Rabasova, 15:30 ostatní UT - 16:00 Trmice (hala) ST - 7:30 ranní trénink a volno ČT - 16:00 UMT PÁ - 16:00 Rozcvičovaní místnost SO - volno NE - volno    
Záznamy: 1 - 10 ze 119
1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>