Archiv článků

Nominace - PU Jablonec - středa 22.5.

21.05.2019 14:57
Nominace - PU Jablonec - středa 22.5. Začátek: 15:30 Sraz: 12:20 u ZS Nominace: Srp, Soblahovský, Zavadil, Odermatt, Kincl, Ivanovskij, Eisner, Beran, Abtrachimov, Zelingr, Turek, Kučera, Mraček, Kubín, Severa, Bartoš, Kulhánek, Štolfa, Novotný, Mach

Týdenní plán 20.5. - 26.5.

19.05.2019 20:06
Týdenní plán 20.5. - 26.5. PO - Individuální TJ (kondiční) UT - 16:15 - 18h RM, UMT ST - 15:30 PU Jabolnec, odjezd ve 12:30 od ZS ČT - 17:00 Klíše PÁ - volno SO - 16:15 MU Sokolov (Klíše) NE - volno   Poz.:   UT - 16:30 Schůze rodičů v budově FK      - 17:00 brankářský...

Nominace - MU Junior Chomutov - středa 15.5.

14.05.2019 19:55
Nominace - MU Junior Chomutov - středa 15.5. Začátek: 16:30 (hraje se na UMT) Sraz: 14:10 na parkovišti u ZS. Tepličtí hráči mohou čekat v 14:35 v Teplicích na Shell. Nominace: Srp, Soblahovský, Zavadil, Tomšík, Kincl, Odermatt, Ivanovskij, Beran, Zelingr, Kubín, Severa, Štolfa, Mach, Turek,...

Nominace - MU Viktoria Žižkov- sobota 11.5.

09.05.2019 21:52
Nominace - MU Viktoria Žižkov- sobota 11.5. Začátek: 11:45 Sraz: 11:00 na Klíši Nominace: Srp, Soblahovský, Zavadil, Tomšík, Kincl, Odermatt, Ivanovskij, Beran, Zelingr, Mraček, Kubín, Severa, Štolfa, Mach, Turek, Eisner, Abtrachimov

Nominace - Pohár Litoměřicko U15 - pátek 10.5.

09.05.2019 09:25
Nominace - Pohár Litoměřicko U15 - pátek 10.5. Začátek: 17:00 (hřiště Mlékojedy) Sraz: 15:30 odjezd od ZS Nominace: Srp, Soblahovský, Zavadil, Sedláček, Tomšík, Kincl, Ivanovskij, Beran, Abtrachimov, Kučera, Mraček, Severa, Bartoš, Lank, Štolfa, Novotný, Mach, Odermatt

Nominace - PU Dynamo Dresden U13 - čtvrtek 9.5.

07.05.2019 21:12
Nominace - PU Dynamo Dresden U13 - čtvrtek 9.5. Začátek: 17:30 Sraz: 15:30 odjezd od ZS Nominace: Zelingr, Turek, Eisner, Kubín

Týdenní plán 6.5. - 12.5.

05.05.2019 20:58
Týdenní plán 6.5. - 12.5. PO - Individuální TJ (kondiční) UT - 16:15 Vaňov ST - volno ČT - 16:00 UMT PÁ - 17:00 Pohár hejtmana - FK Litoměřicko (hřiště Mlékojedy), odjezd od ZS v 15:30 SO - 11:45 MU MU Viktoria Žižkov (Klíše) NE - volno    

Nominace - MU Karlovy Vary - sobota 4.5.

02.05.2019 20:35
Nominace - MU Karlovy Vary - sobota 4.5. Začátek: 11:45 Sraz: 7:00 odjezd od ZS Nominace: Srp, Soblahovský, Zavadil, Tomšík, Kincl, Odermatt, Ivanovskij, Beran, Zelingr, Mraček, Kubín, Severa, Štolfa, Mach, Turek, Eisner, Abtrachimov

Nominace - Miniturnaj Drážďany - středa 1.5.

29.04.2019 19:38
Nominace - Miniturnaj Drážďany - středa 1.5. Začátek: 11:00 Sraz: 10:15 Jägerpark 12, Dresden (případně lze domluvit společný odjezd z parkoviště u ZS v 9:15) Nominace: Srp, Soblahovský, Zavadil, Tomšík, Kincl, Odermatt, Ivanovskij, Beran, Zelingr, Mraček, Kubín, Severa, Bartoš, Štolfa, Mach,...

Podávání míčů Dynamo Dresden - 3.5.

29.04.2019 09:55
Podávání míčů - 3.5.  Dynamo Dresden - St. Pauli.   Nominace: Eisner, Kubín, Turek, Tomšík, Kincl Odjezd: 15:00 od ZS S sebou: Teplákovou projektovou soupravu
Záznamy: 1 - 10 ze 167
1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>