Vítejte na webu mladších žáků FK Ústí nad Labem ročníku 2005

 

  

Novinky

Plán v týdnu 23.-29.10.

20.10.2017 15:07
Po - plavání 14,30-15,30 (žáci ZŠ Rabasova) + němčina Út - 7,45 ranní trénink UMT + Ondrášovka Benešov nominace: Kubín, Novis, Zelí, Strach, Bery, Meli, Eisy, Bzura, Kika, Klimeš, Kulhy, Turino, Tomšík.  Odjezd busem v 7,00 z parkoviště u zimn.stadionu. St - 15:00 - 16:30 UMT  +...

Ondrášovka v Benešově 24.10.2017

20.10.2017 11:26
Odjezd busem v 7,00 z parkoviště u zimního stadionu nominace: Kubín, Novis, Zelí, Strach, Bery, Meli, Eisy, Bzura, Kika, Klimeš, Kulhy, Turino, Tomšík Kluci ze ZŠ Rabasova jsou omluveni...ostatní dostanou omluvenku. Rozpis kvalifikace skupiny I Ondrášovka Cupu 2017 - U13 - Benešov.docx...

MU Sokolov 21.10.2017

20.10.2017 11:24
10:15 MU Baník Sokolov hř. UMT, odjezd busem v 7:15 z parkoviště u zimního stadionu nominace: Šefl, Sedy, Srp, Kubín, Novis, Zelí, Strach, Bery, Meli, Eisy, Bzura, Kika, Kincl, Kulhy, Mraček

Plán v týdnu 16.-22.10.2017

15.10.2017 17:00
Po - plavání 14,30-15,30 (žáci ZŠ Rabasova) + němčina Út - 7,45 ranní trénink UMT + 16:30 - 18:00 Klíše + Ondrášovka s 06....Zelí, Kliměš, Novis, Péťa, Eisy St - 15:00 - 16:30 UMT  + němčina Ćt -  15:30 MU FK Teplice hř. UMT, sraz 14,30 Pá -  15,30- 16,30 UMT So - 10:15 MU...

Plán v týdnu 9.-15.10.2017

06.10.2017 15:20
Po - plavání 14,30-15,30 (žáci ZŠ Rabasova) + němčina Út - 7,45 ranní trénink UMT + 16:30 - 18:00 Klíše St - 15:00 - 16:30 UMT  + němčina Ćt -  volno Pá -  15,30 UMT So - volno Ne - 10:00 MU Slavoj Vyšehrad      hř. Klíše  

Plán v týdnu 2.-8.10.2017

29.09.2017 12:47
Po - plavání 14,30-15,30 (žáci ZŠ Rabasova) + němčina Út - 7,45 ranní trénink UMT + 16:30 - 18:00 Klíše St - 15:00 - 16:30 UMT  + němčina Ćt -  volno Pá -  15,30 UMT So - volno Ne - 10,30 MU Junior Chomutov, hř.Poliklinika,  odj.8,30 busem

Plán v týdnu 25.9.-1.10.2017

24.09.2017 18:59
Po - plavání 14,30-15,30 (žáci ZŠ Rabasova) + němčina Út - 7,45 ranní trénink UMT + 16:30 - 18:00 Klíše St - 15:00 - 16:30 UMT + němčina Ćt - 10:00 MU 1.FC Karlovy Vary hř. Klíše Pá - 15,30 UMT So - volno Ne - volno

23.9.2017 MU Slavia Praha

22.09.2017 11:29
23.9.2017 MU Slavia Praha hř. Vladivostocká - UMT  odj.: 8:15 busem od bunkoviště. Nominace: Beran, Bouša, Bzura, Eisner, Kincl, Klimeš, Kubín,  Kulhánek, Novotný, Sedláček, Seidel, Strach, Turek, Zelingr.   Jelikož je parkoviště u stadionu po celý víkend zavřené odjíždíme od...

16.9.2017 Sobota MU 15,15 MU FK Meteor Praha VIII hř.UMT!!!

15.09.2017 18:20
Nominace: Srp - Kubin,  Bousa, Eisner, Turek, Beran, Kulhanek, Zelingr, Sefl, Novotny, Sedlacek, Strach, Bzura, Kincl.  sraz 14,15 na UMT

Nabídka úrazového pojištění

15.09.2017 14:29
FK Ustí nad Labem bude uzavírat s Českou pojišťovnou skupinové úrazové pojištění pro členy FK Ústí nad Labem, které není povinné.   1) Smlouva bude uzavřena mezi FK Ústí nad Labem – mládež, z.s. a Českou pojišťovnou na jednotlivé hráče s platností 1 rok (dle seznamu ...jméno, příjmení,...
<< 1 | 2 | 3 | 4 >>