Archiv článků

Plán v týdnu 13.-19.11.2017

10.11.2017 13:38
Po - plavání 14,30-15,30 (žáci ZŠ Rabasova) + němčina Út - 7,45 ranní trénink ZŠ Rabasova + 17,00 UMT St - 15:00 - 16:30 rozcvičovna + němčina Ćt -volno Pá -  turnaj Meteor Praha, PROPOZICE 2005,17.11.17a.docx (165,6 kB) So - volno Ne - MČR hala BIOS Kladno, HALOVÁ SEZÓNA...

Plán v týdnu 6.-12.11.2017

05.11.2017 17:30
Po - plavání 14,30-15,30 (žáci ZŠ Rabasova) + němčina Út - 7,45 ranní trénink UMT + 17,00 UMT St - 15:00 - 16:30 rozcvičovna + němčina Ćt -volno Pá -  16,00 hala Trmice + schůzka rodičů s novým trenérem v presscentru 16,30 So - volno Ne - 10:00 MU FK Neratovice-Byškovice hř....

Plán v týdnu 30.10.-5.12017

30.10.2017 13:47
Po - plavání 14,30-15,30 (žáci ZŠ Rabasova) + němčina Út - 7,45 ranní trénink UMT + 14,45 ukázkový trénink pro trenéry (Turiňo, Zelí, Eisy, Jony, Maty, Seidlik, Kinclik, Richter, Sedy, Šeflik, ?,?) St - 15:00 - 16:30 UMT  + němčina Ćt - ti co nebudou na tréninku v úterý, mají trénink s 07 v...

Zimní soustředění 2018

23.10.2017 15:30
12.-15.2.2018 Staré Splavy

Plán v týdnu 23.-29.10.

20.10.2017 15:07
Po - plavání 14,30-15,30 (žáci ZŠ Rabasova) + němčina Út - 7,45 ranní trénink UMT + Ondrášovka Benešov nominace: Kubín, Novis, Zelí, Strach, Bery, Meli, Eisy, Bzura, Kika, Klimeš, Kulhy, Turino, Tomšík.  Odjezd busem v 7,00 z parkoviště u zimn.stadionu. St - 15:00 - 16:30 UMT  +...

Ondrášovka v Benešově 24.10.2017

20.10.2017 11:26
Odjezd busem v 7,00 z parkoviště u zimního stadionu nominace: Kubín, Novis, Zelí, Strach, Bery, Meli, Eisy, Bzura, Kika, Klimeš, Kulhy, Turino, Tomšík Kluci ze ZŠ Rabasova jsou omluveni...ostatní dostanou omluvenku. Rozpis kvalifikace skupiny I Ondrášovka Cupu 2017 - U13 - Benešov.docx...

MU Sokolov 21.10.2017

20.10.2017 11:24
10:15 MU Baník Sokolov hř. UMT, odjezd busem v 7:15 z parkoviště u zimního stadionu nominace: Šefl, Sedy, Srp, Kubín, Novis, Zelí, Strach, Bery, Meli, Eisy, Bzura, Kika, Kincl, Kulhy, Mraček

Plán v týdnu 16.-22.10.2017

15.10.2017 17:00
Po - plavání 14,30-15,30 (žáci ZŠ Rabasova) + němčina Út - 7,45 ranní trénink UMT + 16:30 - 18:00 Klíše + Ondrášovka s 06....Zelí, Kliměš, Novis, Péťa, Eisy St - 15:00 - 16:30 UMT  + němčina Ćt -  15:30 MU FK Teplice hř. UMT, sraz 14,30 Pá -  15,30- 16,30 UMT So - 10:15 MU...

Plán v týdnu 9.-15.10.2017

06.10.2017 15:20
Po - plavání 14,30-15,30 (žáci ZŠ Rabasova) + němčina Út - 7,45 ranní trénink UMT + 16:30 - 18:00 Klíše St - 15:00 - 16:30 UMT  + němčina Ćt -  volno Pá -  15,30 UMT So - volno Ne - 10:00 MU Slavoj Vyšehrad      hř. Klíše  

Plán v týdnu 2.-8.10.2017

29.09.2017 12:47
Po - plavání 14,30-15,30 (žáci ZŠ Rabasova) + němčina Út - 7,45 ranní trénink UMT + 16:30 - 18:00 Klíše St - 15:00 - 16:30 UMT  + němčina Ćt -  volno Pá -  15,30 UMT So - volno Ne - 10,30 MU Junior Chomutov, hř.Poliklinika,  odj.8,30 busem
Záznamy: 1 - 10 ze 45
1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>